KAYNAK-1

Merhaba arkadaşlar ‘Quan Zhi Gao Shou’ veya ‘The King’s Avatar’ biraz garip gelebilir ismi ama eğer oyunla aranız varsa bu çizgi diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Şuan 2.sezon öncesi bir OVA yayınladılar yani tanıtım gibi olan bir kaç bölüm. Sakın ola önyargıyla yaklaşmayın veya çince bu diyerek izlememezlik yapmayın. Konu olarak böyle bir gösterim bulmak zor hatta benim bildiğim böyle bir örneği yok.

image.png
KAYNAK-2

Konusundan kısaca bahsetmek istiyorum sizlere. Profesyonel olarak Glory online oynuyan Ye Xiu, bir sebepler dizisinden ötürü takımdan atılır.Ye Xiu bir internet kafede iş bulur. Bu sırada Glory’de 10’uncu sunucu açılacaktır. Bizim Ye Xiu bu sunucuya katılır. Kendine özgü bir silah yaparak ve rehbere bakarak bir giriş yapar. Böylelikle zirveye geri dönüş için ilk adımlarını atar.

image.png/

KAYNAK-3

Şİmdi biraz ilginizi çekmiş olabilir. Tabi zirveye geri dönüş dememin sebebi sadece karakterin profesyonel olması değil, bu adam Savaş Tanrısı lakabıyla bilinen bir karakter. İzlerseniz ustaca oynadığını görürsünüz. Tabi burada sadece Ye Xiu karakteri yok ama onun etrafında dönen bir hikaye var. Sonuçta onun üstüne yazmışlar senaryo.


KAYNAK-4

Bir Cevap Yazın